Перетворювач частоти VFD015B21A 1,5 кВт, 230В
Основні характеристики
- Номінальний струм: 7.0 А;
- Номінальна вхідна напруга: 220~240 В;
Застосування
Використовується для економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонтні роботи і збільшення термінів служби технологічного обладнання;
Файли документації:
Опис продукту
Частотний асинхронний перетворювач частоти служить для перетворення мережевого трифазного або однофазного змінного струму частотою 50 (60) Гц в трифазний або однофазний струм, частотою від 1 Гц до 800 Гц.
Частотний перетворювач дає можливість для вирішення стандартних проблем на підприємствах, а саме:
– економії енергоресурсів;
– збільшення термінів служби технологічного обладнання;
– зниження витрат на ремонтні роботи;
– забезпечення оперативного управління та достовірного контролю за ходом технологічних процесів.
Характеристики
| Виробник | Delta Electronics |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальний струм | 7.0 А |
| Частота | 50.0 Гц |
| Номінальна вхідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1500.0 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2250.0 Вт |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 4 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10.0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40.0 град. |
| Гарантійний термін | 12 мес |


