Перетворювач частоти VFD015CP43A-21 1,5 кВт,400В
Основні характеристики
- Номінальний струм: 3.7 А;
- Номінальна вихідна напруга: 380~400 В;
Застосування
Використовується для економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонтні роботи і збільшення термінів служби технологічного обладнання;
Файли документації:
Опис продукту
Частотний асинхронний перетворювач частоти служить для перетворення мережевого трифазного або однофазного змінного струму частотою 50 (60) Гц в трифазний або однофазний струм, частотою від 1 Гц до 800 Гц.
Частотний перетворювач дає можливість для вирішення стандартних проблем на підприємствах, а саме:
– економії енергоресурсів;
– збільшення термінів служби технологічного обладнання;
– зниження витрат на ремонтні роботи;
– забезпечення оперативного управління та достовірного контролю за ходом технологічних процесів.
| Виробник | Delta Electronics |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальній струм | 3.7 А |
| Частота | 50.0 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Номінальна потужність | 1500.0 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1800.0 Вт |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 8 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10.0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40.0 град. |
| Захист від перенавантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |

