Перетворювач частоти VFD015E43T 1.5 кВт, 460В
Основні характеристики
- Номінальний струм: 4.2 А;
- Номінальна вихідна напруга: 380~400 В;
Застосування
Використовується для економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонтні роботи і збільшення термінів служби технологічного обладнання;
Файли документації:
Опис продукту
Частотний асинхронний перетворювач частоти служить для перетворення мережевого трифазного або однофазного змінного струму частотою 50 (60) Гц в трифазний або однофазний струм, частотою від 1 Гц до 800 Гц.
Частотний перетворювач дає можливість для вирішення стандартних проблем на підприємствах, а саме:
– економії енергоресурсів;
– збільшення термінів служби технологічного обладнання;
– зниження витрат на ремонтні роботи;
– забезпечення оперативного управління та достовірного контролю за ходом технологічних процесів.
| Виробник | Delta Electronics |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальній струм | 4.2 А |
| Частота | 50.0 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Номінальна потужність | 1500.0 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2250.0 Вт |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 4 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10.0 град. |
| Масимальна робоча температура навколишнього середовища | 50.0 град. |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Захист від перенавантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |


