HANNOVER MESSE-2018: ласкаво просимо в світ інновацій!

Міжнародна виставка промислових технологій HANNOVER MESSE відноситься до числа щорічних заходів, які збирають професіоналів в області хай-тек індустрії, робототехніки, інженерії та автоматизації з усього світу. Гостями виставки цього року стали близько 200 тис відвідувачів, в числі яких також були керівники компанії «ТЕНЗОМИР».

Один із найбільших європейських майданчиків для демонстрації досягнень науково-технічного прогресу підкорювала уяву і дивувала реальністю. Провідні виробники з усього світу в черговий раз продемонстрували, що сучасні технології повинні служити людині, спрощувати і вдосконалювати процеси виробництва.

Максимальна концентрація новітніх розробок і досягнень інженерної думки; інноваційні рішення в області автоматизації і машинобудування; системи управління і сучасна контрольно-вимірювальна техніка; штучний інтелект і доповнена реальність, все це і багато іншого було представлено в 9-ти павільйонах найбільшого європейського виставкового центру. Отриманий досвід, безумовно, допоможе нам інтегрувати сучасні технології в українську промисловість. Новітні розробки в сфері АСУ поліпшать якість вироблених товарів і піднімуть їх конкурентоспроможність на зовнішніх ринках.

Ми впевнені, що візит на HANNOVER MESSE-2018 стане ще одним етапом у діяльності компанії «ТЕНЗОМИР», що сприяє розвитку автоматизації української промисловості.

Команда «ТЕНЗОМИР»