Блок живлення PS-2402
Основні характеристики
- Wide range of input voltage: 100~240VAC Short-circuit protection;
- No load power consumption: <0.75W 100% full load aging test;
Застосування
Спеціалізовані блоки живлення Kinco призначені для забезпечення надійного функціонування елементів автоматики, таких як панелі оператора, контролери PLC, вагові модулі і різні модулі розширення
Файли документації:
Опис продукту
Output Specifications
| DC VOLTAGE | 24V |
| RATED CURRENT | 2.5A |
| CURRENT RANGE | 0~2.5A |
| RATED POWER | 60W |
| RIPPLE & NOISE(Max) | 120mVp-p |
| VOLTAGE TOLERANCE | ±2% |
| LINE REGULATION | ±1% |
| LOAD REGULATION | ±2% |
| SETUP TIME1 | 500mS/230V 1000mS/115V @ full load |
| RISE TIME1 | 30mS @ full load |
| HOLD UP TIME (Typ.) | 50mS/230V 20mS/115V @ full load |
Input Specifications
| VOLTAGE RANGE | 100~240VAC 120~370VDC |
| FREQUENCY RANGE | 47~63Hz |
| EFFICIENCY (Typ.) | 89% |
| AC CURRENT(Max.) | < 1.2A |
| INRUSH CURRENT(Typ.) | COLD START 20A/115VAC 40A/230VAC |
| LEAKAGE CURRENT | <1mA/240VAC |
Other Specifications
| WORKING TEMP | -20℃~+70℃ (Refer to Derating curve) |
| WORKING HUMIDITY | 20 ~ 90% RH Non-condensing |
| STORAGE TEMP | -40℃ ~ +850℃ |
| STORAGE HUMIDITY | 10 ~ 95% RH |
| SATETY STANDARDS | EN60950-1 approved |
| WITHSTAND VOLTAGE | I/P-O/P:3KVAC I/P-FG:2KVAC O/P-FG:0.5KVAC |
| EMC EMISSION | Compliance to EN55022 (CISPR22) CLASS B ,EN61000-3-2,-3 |
| EMC IMMUNITY | Compliance to EN61000-4-2,3,4,5,6,8,11 EN61000-6-1 cirteria A |
| DIMENSION | 90*63*45MM (L*H*W) |
| WEIGHT | 160g |
Додатковi товари
-

Ваговий контролер BST106-B66
- Корпус: Метал (панельне виконання);
- Клас захисту: IP50;
- Гарантія: 12 місяців;
-

Модуль розширення Kinco K523-08DT
- Input point: 8, DI 4*DC24V, DO 4*DC24V;
- Input type: Source (common-cathode)/sink (common-anode);
- Signal indication: Separated LED indicates for each channel;
-

Ваговий контролер BST106-B68
- Корпус: Метал (панельне виконання);
- Клас захисту: IP50;
- Гарантія: 12 місяців;





