Kinco MK043E-27DT
Основні характеристики
- Дісплей: 4,3" TFT;
- Цифрові вх/вих: 10/10 (транзисторні);
- Аналогові вх/вих: 2 (4-20mA, 1-5 В, 0-20mA, 0-10 В)/ 1 (4-20mA, 1-5 В, 0-20mA, 0-10 В);
Застосування
Панельні контролери Kinco серії MK (HMI+PLC): Передові можливості та найсучасніші технології
Файли документації:
Опис продукту
MK043E-27DT – ідеальний вибір для тих, хто потребує функціоналу HMI та PLC в єдиному потужному рішенні.
Технічні характеристики
| Розмір дисплея | 4,3 дюйма |
| Роздільна здатність | 480*272 точки |
| Напруга живлення контролера | DC 24В |
| Кількість цифрових входів | 10 шт., 24В DC |
| Кількість цифрових виходів | 10 шт. (транзисторні, 24В DC) |
| Кількість аналогових входів | 2 шт. (4-20mA, 1-5 В, 0-20mA, 0-10 В) |
| Кількість аналогових виходів | 1 шт. (4-20mA, 1-5 В, 0-20mA, 0-10 В) |
| Кількість високошвидкісних лічильників | 4*50 кГц |
| Кількість універсальних каналів (вхід/вихід) | 4 шт., 24В DC |
| Комунікаційні можливості | 2 порти RS485, ModBus RTU (Master, Slave), Ethernet |
| CPU | 700MHz RISC |
| Memory | 128MB Flash + 64MB DDR2 |
| 2 порти RS485, ModBus RTU (Master, Slave) | до 8 шт. серії KS |
| Годинник реального часу | так |
| Температура оточуючого середовища при експлуатації | від 0 до +50°C |
| Ethernet | 10/100M |
| Вологість | 10 – 95%, без конденсату |
| Мови програмування | відповідно до стандарту IEC61131-3 |
| Середовище розробки програми | Kinco Builder V8.1.0.22 або новіше/ Kinco Dtools 3.5.3 (для створення інтерфейсу) |
Додатковi товари
-

Ваговий контролер BST106-B66
- Корпус: Метал (панельне виконання);
- Клас захисту: IP50;
- Гарантія: 12 місяців;
-

Контролер для потокового зважування BST100-B21
- Корпус: Метал;
- Клас захисту: IP65;
- Гарантія: 12 місяців;
-

Kinco PLC K504EX-14DT
- Built-in I/O points: 14 I/O, DI 8*DC24V, DO 6*DC24V, transistor output;
- Connectable expansion modules: 1 RS232, support programming, Modbus RTU(slave), free protocol;
-

Модуль розширення Kinco K531-04RD
- Input channel: 4;
- Error indication: Red LED of each channel indicates input signal exceeds measurement range;








