Перетворювач частоти WJ200-075HFE
Основні характеристики
- Потужність, кВт: 7,5/11;
- Вхідна напруга, В: 3 фази 380В;
- Вихідна напруга, В: 3 фази 380В;
- Номінальний вихідний струм, А: 18,0/23,0;
Застосування
Використовується для економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонтні роботи і збільшення термінів служби технологічного обладнання.
Опис продукту
Векторные преобразователи частоты Hitachi серии WJ200 были Разработаны для управления асинхронными двигателями в Специальных задачах с применением высоких требований к поддержания стабильного крутящего момента. Благодаря встроенного процессору и современным алгоритмам, WJ200 обеспечивает плавное частотной регулирование на скоростях, близких к нулю, плюс точность при выполнении скоростных циклических операций и возможность регулирования момента вращения в открытом контуре.
Диапазон мощностей при напряжении питания 1х220В: 0.2кВт-2.2кВт, выходное напряжение 3х220В.
Диапазон мощностей при напряжении питания 3х380В: 0.4кВт-15кВт, выходное напряжение 3х380В.
· Пусковой крутящий момент 200% на частотах близких к 0 Гц;
· Двойная шкала мощности VT 120% / 1мин и CT 150% / 1мин;
· Управление двигателем с постоянным и переменным магнитным полем ротора;
· Встроенный программируемый логический контроллер PLC; режим позиционирования;
· Интерфейс для связи “Инвертор-Инвертор” или ModBus-RTU RS-485.
Характеристики
| ОСНОВНІ АТРИБУТИ | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Тип робочої величини | Частота |
| Потужність, кВт | 7,5/11 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 3 фази 380В |
| Номінальна вихідна напруга, В | 3 фази 380В |
| Номінальний вихідний струм, А | 18,0/23,0 |
| Максимальна вихідна частота, Гц | 400 |
| Перевантажувальна здатність по струму | СТ: 150% 60с; VT: 120%60c |
| Метод управління двигуном | Векторний |
| Вбудовані гальмівні ланцюги | Так |
| Аналогові входи | 2 |
| Аналогові виходи | 1 |
| Тип аналогових входів | 0…10В и 4…20мА |
| Тип аналогових виходів | 0…10В |
| Дискретні входи | 7 |
| Дискретні виходи | 3 |
| Дискретні виходи транзисторні | 2 |
| Дискретні виходи релійні | 1 |
| Пульт управління на перетворювачі | Так, незнімний |
| Роз’єм RJ45 для виносного пульта | Так |
| Мережевий інтерфейс Modbus-RTU RS-485 | Так |
| Лічильник загальної кількості аварій і значення останніх аварій | Так |
| Лічильник годин роботи з мотором | Так |
| Вбудований програмований контролер | Так |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища (град.) | -10 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища (град.) | +50 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| PID-регулятор | Так |
| EMC-фільтр | Так |
| EtherCat | Так |
| ProfiBus | Так |
| ProfiNet | Так |
| DeviceNet | Так |
| CanOpen | Ні |
| Гарантійний термін (міс.) | 36 |
| Габаритні розміри, мм (ВхШхГ) | 260х140х155 |
| Вага, кг | 3,5 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Вхідна напруга | 3 фази 380В |
| Вихідна напруга (напруга на електродвигун) | 3 фази 0-380В |
| Потужність електродвигуна, кВт | 7.5 |
| Товар | Перетворювач частоти |
| Режим управління | Векторний |






