Перетворювач частоти WJ200-110HFE
Основні характеристики
- Потужність, кВт: 11/15;
- Вхідна напруга, В: 3 фази 380В;
- Вихідна напруга, В: 3 фази 380В;
- Номінальний вихідний струм, А: 24,0/31,0;
Застосування
Використовується для економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонтні роботи і збільшення термінів служби технологічного обладнання.
Файли документації:
Опис продукту
Векторні перетворювачі частоти Hitachi серії WJ200 були розроблені для управління асинхронними двигунами в спеціальних завданнях із застосуванням високих вимог до підтримки стабільного крутного моменту. Завдяки вбудованому процесору і сучасним алгоритмам, WJ200 забезпечує плавне частотне регулювання на швидкостях, близьких до нуля, плюс точність при виконанні швидкісних циклічних операцій і можливість регулювання моменту обертання у відкритому контурі.
Діапазон потужностей при напрузі живлення 1х220У: 0.2кВт-2.2кВт, вихідна напруга 3х220В.
Діапазон потужностей при напрузі живлення 3х380В: 0.4кВт-15кВт, вихідна напруга 3х380В.
· Пусковий крутний момент 200% на частотах близьких до 0 Гц;
· Подвійна шкала потужності VT 120% / 1хв і CT 150% / 1хв;
· Управління двигуном з постійним і змінним магнітним полем ротора;
· Вбудований програмований логічний контролер PLC; режим позиціонування;
· Інтерфейс для зв’язку “Інвертор-Інвертор” або ModBus-RTU RS-485.
Характеристики
| ОСНОВНІ АТРИБУТИ | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Потужність, кВт | 11/15 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 3 фази 380В |
| Номінальна вихідна напруга, В | 3 фази 380В |
| Номінальний вихідний струм, А | 24,0/31,0 |
| Максимальна вихідна частота, Гц | 400 |
| Перевантажувальна здатність по струму | СТ: 150% 60с; VT: 120%60c |
| Метод управління двигуном | Векторний |
| Вбудовані гальмівні ланцюги | Так |
| Аналогові входи | 2 |
| Аналогові виходи | 1 |
| Тип аналогових входів | 0…10В и 4…20мА |
| Тип аналогових виходів | 0…10В |
| Дискретні входи | 7 |
| Дискретні виходи | 3 |
| Дискретні виходи транзисторні | 2 |
| Дискретні виходи релійні | 1 |
| Пульт управління на перетворювачі | Так, незнімний |
| Роз’єм RJ45 для виносного пульта | Так |
| Мережевий інтерфейс Modbus-RTU RS-485 | Так |
| Лічильник загальної кількості аварій і значення останніх аварій | Так |
| Лічильник годин роботи з мотором | Так |
| Вбудований програмований контролер | Так |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища (град.) | -10 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища (град.) | +50 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| PID-регулятор | Так |
| EMC-фільтр | Так |
| EtherCat | Так |
| ProfiBus | Так |
| ProfiNet | Так |
| DeviceNet | Так |
| CanOpen | Ні |
| Гарантійний термін (міс.) | 36 |
| Габаритні розміри, мм (ВхШхГ) | 296х180х175 |
| Вага, кг | 4,7 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Вхідна напруга | 3 фази 380В |
| Вихідна напруга (напруга на електродвигун) | 3 фази 0-380В |
| Потужність електродвигуна, кВт | 11.0 |
| Товар | Перетворювач частоти |
| Режим управління | Векторний |






