195N1038 Перетворювач частоти VLT 2800 1.5кВт 3-ф/380
Основні характеристики
- Серія: VLT 2800;
- Потужність, кВт: 1.50 кВт;
- Mmax (1 min) %: 160-200;
Застосування
Використовується для економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонтні роботи і збільшення термінів служби технологічного обладнання.
Файли документації:
Опис продукту
Частотний асинхронний перетворювач частоти служить для перетворення мережевого трифазного або однофазного змінного струму частотою 50 (60) Гц в трифазний або однофазний струм, частотою від 1 Гц до 800 Гц.
Частотний перетворювач дає можливість для вирішення стандартних проблем на підприємствах, а саме:
– економії енергоресурсів;
– збільшення термінів служби технологічного обладнання;
– зниження витрат на ремонтні роботи;
– забезпечення оперативного управління та достовірного контролю за ходом технологічних процесів.
Характеристики
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT 2800 |
| sku | 195N1038 |
| Потужність | 1.50 кВт |
| Число фаз/напруга на вході | 3-ф/380 (три фази 380в) В |
| Число фаз/напруга на виході | 3-ф/380 В |
| Mmax (1 min) % | 160-200 |
| Струм номінальний | 3.70 A |
| Струм протягом 1 хвилини | 5.9 А |
| Максимальна вихідна частота | 1000 Гц |
| Ступінь захисту по IP | 20 |
| ЕМС фільтр | Так |
| Гальмівний модуль | Так |
| Вбудований ПЛК | Ні |
| Вбудований регулятор | ПИД |
| Скалярний режим управління | Так |
| Векторний режим керування без енкодера | Так |
| Лінійний закон управління U/f | Так |
| Квадратний закон управління U/f2 | Так |
| Панель програмування в комплекті з ПЧ | Незнімна |
| Базова панель програмування | LCP 2 |
| Максимальне число фіксованих швидкостей | 4 |
| Число/тип аналогових входів | 2(1:1-10V; 1:0(4)-20mA ) |
| Число дискретних входів | 6 |
| Число/тип аналогових виходів | 0(4)-20mA |
| Число дискретних(транзисторних) виходів | 1 |
| Число релійних виходів | 1 |
| Вбудований потенціометр (або номінал опору) | Ні |
| Інтерфейс RS-485/Modbus | Так |
| Застосування | 3 |

