Ваговий передавач GM7702
Основні характеристики
- Корпус: ABS пластик;
- Інтерфейси зв'язку: RS232/485; Modbus RTU;
- Інтерфейси зв'язку Опція: 16bit Analog Output (0-5V, 0-10V, 0-20mA);
- Гарантія: 12 місяців;
Застосування
GM7702 – це сучасний ваговий передавач, який призначений для монтажу на DIN-рейку і підходить для багатьох промислових галузей. Він має компактний дизайн і розмір, що дозволяє ефективно інтегрувати його з усім ваговим сектором. Він відрізняється високою практичністю, стабільністю і простотою використання, має інтуїтивний інтерфейс і можливість налаштування за допомогою ПК. GM7702 може застосовуватися для різних вагових застосувань, таких як перевірка ваги, втрата ваги, заповнення рідини, дозування, ваги для бункерів і силосів тощо. GM7702 – це універсальне рішення для будь-яких вагових задач.
Файли документації:
Опис продукту
Основні характеристики
- RS232/RS485 комунікаційні порти з можливістю віддаленого керування;
- ModBus RTU;
- Функції ТАРА або предТАРА;
- 2 Input 3 Output;
- Гарантія: 12 місяців
Опція 1:
– 16bit Analog Output (0-5V, 0-10V, 0-20mA);
| Технічні характеристики | |
| Модель | GM7702 |
| Живлення | DC 24V±5% |
| Розміри | 114mm x99mm x22.6mm |
| Потужність | 5W |
| Живлення тензодатчиків | 5V 100mA (MAX) |
| Кількість тензодатчиків | 1 канал, до 8 тензодавачів (350Ω, 1mV/V, 2mV/V, 3mV/V) |
| Дисплей | 128*32, 0,91’’, білий OLED |
| Кнопки | 4 кнопки |
| Комунікації | RS485, RS232, ModBus RTU |
| I/O | 2 Input 3 Output; |
| Опція | 16bit Analog Output (0-5V, 0-10V, 0-20mA) |
Щоб підібрати ваговий контролер, який відповідає вимогам системи вимірювання ваги, зв’яжіться з консультантом ТОВ «Тензомир» для обговорення технічного завдання.




