Ваговий передавач GMT-X1
Основні характеристики
- Корпус: Нержавіюча сталь;
- Інтерфейси зв'язку: RS232/485; Modbus RTU;
- Інтерфейси зв'язку Опція: Modbus TCP; EtherNet IP; ProfiNet або ProfiBus DP. Analog Output;
- Гарантія: 12 місяців;
Застосування
GMT-X1 – це ваговий передавач, який монтується на DIN-рейку для промислової автоматизації, може використовуватися в різних системах вагового контролю, таких як перевірка ваги, втрата ваги, заповнення рідини, дозування, ваги для бункерів і силосів тощо. За допомогою Bluetooth він може підключатися до додатку Weasy для налаштування і моніторингу.
Файли документації:
Опис продукту
Основні характеристики
- Корпус з нержавіючої сталі з компактним дизайном;
- Різні варіанти конфігурації, різноманітність комбінацій;
- Стандарт: RS485 + RS485/RS232 (вибірково), ModBus RTU;
- Bluetooth;
- Гарантія: 12 місяців
Опція 1:
– 3 Input 5 Output;
– 3 Input 4 Output relay;
Опція 2:
– RS485+16bit Analog Output;
– 2 Input 4 Output.
Опція 3:
– Modbus TCP;
– EtherNet IP;
– ProfiNet або ProfiBus DP
Опції 1, 2, 3 можуть бути обрані одночасно
| Технічні характеристики | |
| Модель | GMT-X1 |
| Живлення | DC 24V±5% (12-30 VDC) |
| Розміри | 131mm x111,4mm x32mm |
| Потужність | 5W |
| Живлення тензодатчиків | 5V 200mA (MAX) |
| Кількість тензодатчиків | 1 канал, до 8 тензодавачів (350Ω, 1mV/V, 2mV/V, 3mV/V) |
| Дисплей | 128*32, 0,91’’, білий OLED |
| Кнопки | 6 кнопок |
| Комунікації | RS485, RS485/RS232, ModBus RTU |
| Bluetooth 5.0 | |
| Опція 1 | – 3 Input 5 Output;
– 3 Input 4 Output relay |
| Опція 2 | – RS485+16bit Analog Output
– 2 Input 4 Output |
| Опція 3 | – Modbus TCP;
– EtherNet IP; – ProfiNet або ProfiBus DP. |
| Опції 1, 2, 3 можуть бути обрані одночасно | |
Щоб підібрати ваговий контролер, який відповідає вимогам системи вимірювання ваги, зв’яжіться з консультантом ТОВ «Тензомир» для обговорення технічного завдання.







