GMT-X4 Ваговий передавач 4 незалежні канали
Основні характеристики
- Корпус: Нержавіюча сталь (кріплення Din-рейка);
- Інтерфейси зв'язку: RS232/485; Modbus RTU;
- Інтерфейси зв'язку Опція: ModBus TCP/IP; EtherNet/IP; ProfiNet; EtherCat. Analog Output;
- Гарантія: 12 місяців;
Застосування
GMT-X4 – це сучасний ваговий передавач, який призначений для монтажу на DIN-рейку і підтримує чотири канали одночасно. Завдяки компактному дизайну, він займає мінімум місця в шафі і легко підключається до інших пристроїв. Він відрізняється стабільною роботою і простотою використання, має інтуїтивний інтерфейс і можливість налаштування за допомогою ПК. GMT-X4 може застосовуватися для різних вагових застосувань, таких як перевірка ваги, втрата ваги, заповнення рідини, дозування, ваги для бункерів і силосів тощо. GMT-X4 – це універсальне рішення для будь-яких вагових задач.
Файли документації:
Опис продукту
Основні характеристики
- Корпус з нержавіючої сталі компактного дизайну (62X134X127,5 мм);
- Різні варіанти конфігурації, різноманітність комбінацій;
- 4 незалежні вагові канали, підтримка 4-ох та 6-ти провідних тензодавачів
- RS232, RS485, ModBus RTU;
- 4 Input 8 Output I/O;
- Гарантія: 12 місяців
Опція 1:
– ModBus TCP/IP;
– EtherNet/IP;
– ProfiNet;
– EtherCat.
Опція 2: 1 way Can Open Bus;
Опція 3: 4-канали Analog Output (4-20mA, 0-20mA, 0-24mA, 0-5V, 0-10V);
Опції 1, 2, 3 можуть бути обрані одночасно
|
Технічні характеристики |
|
| Модель | GMT-X4 |
| Живлення | DC 24V±5% |
| Розміри | 62mm x134mm x127,5mm |
| Потужність | 10W |
| Живлення тензодатчиків | 5V 200mA (MAX) |
| Кількість тензодатчиків | 4 незалежні канали, до 40 тензодавачів (350Ω, 1mV/V, 2mV/V, 3mV/V) |
| Дисплей | 160*128 1,96’’, білий OLED |
| Кнопки | 6 кнопок |
| Комунікації | RS485, RS232, ModBus RTU |
| I/O | 4 Input 8 Output I/O |
| Опція 1 | – ModBus TCP/IP;
– EtherNet/IP; – ProfiNet; – EtherCat. |
| Опція 2 | 1 way Can Open Bus |
| Опція 3 | 4-канали Analog Output (4-20mA, 0-20mA, 0-24mA, 0-5V, 0-10V) |
| Опції 1, 2, 3 можуть бути обрані одночасно | |
Щоб підібрати ваговий контролер, який відповідає вимогам системи вимірювання ваги, зв’яжіться з консультантом ТОВ «Тензомир» для обговорення технічного завдання.





