Ваговий дозатор AF – 25K
Основні характеристики
- Діап. точності: ±10 г;
- Комунікація: RS485, Modbus TCP/IP;
- Ваг. діапазон: 5-25 кг;
- Швидкість: 900 шт./г.;
Застосування
AF-25K це автоматичний ваговий дозатор, його само оптимізоване управління може бути точно налаштоване відповідно до ваших вимог витрати матеріалу, швидкості і точності.
Файли документації:
Опис продукту
Інтелектуальний ваговий дозатор для пакування в мішки. Широко використовується для гранульованого фасування.
AF-25K це автоматичний ваговий дозатор, його само оптимізоване управління може бути точно налаштоване відповідно до ваших вимог витрати матеріалу, швидкості і точності.
Основні моменти
Спеціально розроблений для гранульованих продуктів, таких як рис, боби, пластикові гранули, корм для тварин, кукурудза, соя, насіння і т. д.
Оснащений само оптимізованим інтелектуальним пристроєм для роботи на високій швидкості.
Може бути легко встановлений під бункер (силос).
Особливості
- Гранульований матеріал: використовується для пластикових гранул, гранульованних добрив, комбікормів та інших матеріалів
- Легкий монтаж: модульний дизайн зважувального бункера для легкого монтажу/демонтажу та очищення;
- Налаштування параметрів: функція самоналаштування в процесі роботи;
- Стабільна робота: сервомотор керує процесом подачі;
- Точне зважування: діапазон зважування становить 5-25 кг. Швидкість може досягати 900 шт./год, а точність – ±10 г.
- 10-дюймовий TFT-екран високої роздільної здатності з графічним інтерфейсом користувача
- Легке очищення завдяки знімній збірці
- Індикатор
| Модель | AF – 25K |
| Діапазон зважування | 5 кг ~ 25 кг |
| Точність | ±10 г |
| Шкала виміру | 1 г |
| Швидкість | 900 шт./г. |
| Об’єм | 55 л |
| Метод дозування | Серводвигун+вібратор подачі, пневматична вигрузка |
| Інтерфейс зв’язку | RS485, Modbus TCP/IP |
| Вхід/Вихід | 8 output(5V), 8 input(24V) |
| Потужність | AC220V±10%, 50 / 60Гц. |
| Матеріал | SS304, вуглецева сталь |







