Перетворювач частоти SJ700B-1320HFF
Основні характеристики
- Потужність, кВт: 132;
- Вхідна напруга, В: 3 фази 380В;
- Вихідна напруга, В: 3 фази 380В;
- Номінальний вихідний струм, А: 230;
Застосування
Використовується для економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонтні роботи і збільшення термінів служби технологічного обладнання.
Опис продукту
Векторний перетворювач частоти Hitachi серії SJ700B з вбудованим логічним контролером PLC, гальмівним пристроєм і ЕМС- фільтром.
Діапазон потужностей при напрузі живлення 3х380В: 7.5кВт – 160кВт, вихідна напруга 3х0 … 380В.
• Повний і Бессенсорное векторний контроль, U / f-управління;
• Пусковий момент 120% -150% на частоті 0,5 Гц;
• Розвиває 120% момент на частоті 0Гц;
• Функція придушення перевантаження по струму при важкому запуску;
• Функція придушення перенапруги при гальмуванні без гальмівного резистора;
• Знімна панель управління;
• Робота в режимі енергозбереження;
• Вбудований логічний контролер PLC;
• Вбудований ЕМС фільтр у всіх потужностях;
• Вбудований гальмівний транзистор до 30кВт включно;
• Мережевий інтерфейс Modbus- RTU RS-485;
• PID-регулятор;
• Великий набір параметрів і функцій з можливістю установки пароля доступу;
• Відповідність міжнар
одним стандартам якості: CE, UL, c-UL, C-Tick.
Характеристики
| ОСНОВНІ АТРИБУТИ | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Тип робочої величини | Частота |
| Потужність, кВт | 132 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 3 фази 380В |
| Номінальна вихідна напруга, В | 3 фази 380В |
| Номінальний вихідний струм, А | 230 |
| Максимальна вихідна частота, Гц | 400 |
| Перевантажувальна здатність по струму | 120% 60с; 150% 3с |
| Метод управління двигуном | Векторний |
| Вбудовані гальмівні ланцюги | Ні |
| Аналогові входи | 3 |
| Аналогові виходи | 3 |
| Тип аналогових входів | -10В…+10В/0…10В/4…20мА |
| Тип аналогових виходів | 0…10В, 0…10В (ШИМ), 4…20мА |
| Дискретні входи | 9 |
| Дискретні виходи | 6 |
| Дискретні виходи транзисторні | 5 |
| Дискретні виходи релійні | 1 |
| Пульт управління на перетворювачі | Так |
| Роз’єм RJ45 для виносного пульта | Так |
| Мережевий інтерфейс Modbus-RTU RS-485 | Так |
| Лічильник загальної кількості аварій і значення останніх аварій | Так |
| Лічильник годин роботи з мотором | Так |
| Вбудований програмований контролер | Так |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища (град.) | -10 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища (град.) | +45 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| PID-регулятор | Так |
| EMC-фільтр | Так |
| EtherCat | Так |
| ProfiBus | Так |
| ProfiNet | Так |
| DeviceNet | Так |
| CanOpen | Так |
| Гарантійний термін (міс.) | 36 |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 740х480х270 |
| Вага (кг) | 70 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Вхідна напруга | 3 фази 380В |
| Вихідна напруга (напруга на електродвигун) | 3 фази 0-380В |
| Потужність електродвигун, кВт | 132.0 |
| Товар | Перетворювачі частоти |
| Режим управління | Векторний |






